Nájdenie skúseného lekárskeho špecialistu, ktorý súhlasí s poskytovaním bezplatných konzultácií, nie je len ťažké, ale takmer nemožné. Preto ak neviete lekára, potom môže byť veľmi ťažké získať odborné rady. Existujú však vždy alternatívy, na ktoré sa vzťahuje naša služba. Pomocou našej pomoci môžete požiadať svojho lekára o bezplatnú otázku online a získať profesionálne odpovede, ktoré potrebujete.

Ak chcete vedieť, ako ste správne dostali predpísanú liečbu na Vašej klinike alebo v nemocnici, dozvedieť sa o tom, či sa chcete obrátiť na lekára alebo sami liečiť doma, a tiež aby ste dostali odpoveď na akúkoľvek inú lekársku otázku, požiadajte jedného z našich lekárov zadarmo on-line. V reakcii dostanete profesionálne rady a odporúčania, ktoré vám umožnia urobiť správne rozhodnutie.

Naši špecialisti sú rovnako profesionálni pri liečbe všetkých tých, ktorí požiadali o pomoc, poskytujúc iba užitočné rady. Ak chcete požiadať lekára o otázku online zadarmo, odstráňte veľa rizík súvisiacich s vaším zdravím.

Ako funguje naša služba?

 1. Opýtajte sa svojho lekára online na bezplatnom formulári na našej webovej stránke. Všetci naši odborníci majú rozsiahle praktické skúsenosti, takže ich poradenstvo vám pomôže.
 2. Získajte primeranú a profesionálnu odpoveď. Odpoveď na vašu otázku môžete dostať e-mailom alebo telefonicky. V tomto prípade budete mať v každom prípade príležitosť klásť ďalšie otázky a získať podrobné odpovede na ne.
 3. Záruky na úspech. Takže rada našich odborníkov naozaj poskytnite im len pravdivé údaje.

Prečo si vybrať Pacient.info?

Pri odpovedi na túto otázku je možné identifikovať niekoľko hlavných faktorov. Po prvé, naši lekári sú skúsení odborníci, z ktorých každý má značné skúsenosti v určitej oblasti medicíny. Po druhé, tým, že sa pýtate lekára na otázku online zadarmo, môžete získať odpoveď od špecialistu, ktorý sa už stretol vo vašej praxi, ako je tá vaša. A po tretie, náš zdroj funguje veľmi rýchlo, takže naši užívatelia veľmi rýchlo dostávajú odpovede na svoje otázky.

Opýtajte sa lekára online

Okamžite dostanete upozornenie na odpoveď na e-mail.
Môžete tiež: požiadať o objasnenie otázok, položiť otázku na konzultačnej páske, odstrániť otázku.

Konzultujte bez rady a vo vhodnom čase pre vás.

Iba právnici vám odpovedia so vzdelaním a skúsenosťami.

Obráťte sa bez toho, aby ste sa dostali z pohovky z akéhokoľvek zariadenia.

Ja, rovnako ako všetky matky, naozaj záleží na zdraví mojej dcéry a nevedela, či by ste mohli dôverovať názoru len jedného lekára z polyklinického zariadenia. Dostal som odpoveď na Ask-Doctor od niekoľkých skúsených lekárov naraz. Prekvapivo sa ukázalo, že je možné "ísť na lekára" bez obvyklých línií na klinike, kde môžete neúmyselne zobrať nejakú inú chorobu.

Odložil som svoju návštevu lekára na dlhú dobu, pretože som teraz veľmi malý rozvrh. Vďaka vám som ušetril veľa času cestou k lekárovi. Priamo z mojej kancelárie v službe som dostal odporúčanie lekára. Teraz nepotrebujem prestať môj pracovný deň kvôli pracovnému plánu lekárov. Dobre hotovo! Prajem vám úspech!

Vyjadrujem úprimnú vďačnosť tvorcom služby Ask-Doctorate.ru, ako aj poradenským lekárom! Odstránili moje obavy po čítaní lekárskych článkov na internete. Namiesto tisícok predpokladov poskytol lekár jasnú odpoveď a upozornil na samoliečbu. Ďakujem vám!

Žijem v Čiernej Hore s rodinou niekoľko rokov. Nemohol som dlho nájsť správneho lekára v mojom malom meste, ale vo vašich službách som jedného dňa vyriešil svoj problém! Pre zahraničných krajanov ako som ja je váš projekt veľmi užitočný: tu môžete získať odpovede od ruskojazyčných lekárov všetkých špecializácií. A to je pomerne lacné - niekedy menej ako príjem miestnych lekárov. Už ste poradili so svojimi priateľmi!

Vďaka mojej dcére, ktorá povedala o takej úžasnej službe! Bol som príjemne prekvapený tým, že vaše lekári upozornili na problémy môjho zdravia. Takýto starostlivý postoj sa často nenachádza v našich klinikách a nemocniciach. Teraz mám lekára a môžem sa k nemu obrátiť v deň a večer.

18+ On-line konzultácie sú informačné a nenahradzujú osobnú konzultáciu s lekárom. Zmluva používateľa

Vaše osobné údaje sú bezpečne chránené. Platby a práce na stránkach sa vykonávajú pomocou zabezpečeného SSL.

Konzultačné lekári online

Opýtajte sa a získajte bezplatnú lekársku pomoc. Pre vaše pohodlie sú v mobilnej aplikácii k dispozícii konzultácie. Nezabudnite poďakovať lekárom, ktorí vám pomohli! Portál má propagačnú akciu "Poďakujte konzultantovi"!

Ste lekár a chcete poradiť na portáli? Prečítajte si pokyny "Ako sa stať konzultantom".

Nepoužívajte samoliečbu. Iba zodpovedný prístup a konzultácia s lekárom pomôže vyhnúť sa negatívnym účinkom samovoľnej liečby. Všetky informácie odoslané na portáli Medihost sú len informačné a nemôžu byť náhradou návštevy lekára. V prípade akýchkoľvek príznakov ochorenia alebo ťažkostí by ste sa mali poradiť s lekárom v lekárskej inštitúcii.

Výber a predpisovanie liekov môže byť len lekár. Indikácie na použitie a dávkovanie liečivých látok sa musia koordinovať so svojím lekárom.

Lekársky portál Medihost je informačný zdroj a obsahuje iba referenčné informácie. Materiály na rôzne ochorenia a metódy liečby nemôžu pacienti použiť na neoprávnené zmeny v liečebnom pláne a lekárskych predpisoch.

Správa portálu nenesie zodpovednosť za materiálne škody ani za poškodenie zdravia spôsobené použitím informácií uverejnených na internetovej stránke Medihost.

Dobrý deň, urobili ste ultrazvukové vyšetrenie panvových orgánov, máte cervikálny polyp, polyp endometria, endometriózu? Máte príliš veľa intenzívnych krokov?

Lekárska konzultácia
on-line

Lekárske poradenstvo

Opýtajte sa lekára

Na našej lekárskej službe 03 on-line konzultácie lekárov Opýtajte sa lekára, môžete ľahko získať on-line konzultácie lekárov zadarmo a bez registrácie.

Na našom portáli pracujeme a čakáme na vaše otázky 2000 skúsených lekárov prvej a najvyššej kategórie, certifikovaných a potvrdených ich kvalifikácie. Na stránke si môžete prečítať recenzie o lekároch a ich konzultáciách. Môžete sa obrátiť na špecialistov z 50 oblastí lekárskej starostlivosti, vrátane nájsť lekárov pre prenatálnu starostlivosť alebo požiadať pediatra.

Ak chcete položiť otázku lekárovi a získať bezplatnú lekársku pomoc špecialistu, jednoducho vyplňte formulár na vytvorenie otázky. Opýtajte sa otázok bez opustenia domova Služba funguje bez dní voľna.

Opýtajte sa nášho lekára online: bezplatne, bez registrácie

Na naše webové stránky môžete požiadať lekára online, stačí vyplniť formulár nižšie. Bezplatné poradenstvo ohľadom témy, ktoré sú pre pacienta zaujímavé, vám poskytnú rôzne kvalifikované odborné osoby bez registrácie. Na konzultáciu by mal pacient pochopiť, s ktorým lekárom treba konzultovať.

Čo ošetruje gynekológ?

Gynekológia je oblasť, ktorá sa zaoberá rôznymi patologickými stavmi ženského tela, ako aj problémami spojenými s reprodukciou. Pôrodník-gynekológ môže položiť otázku, či je tehotenstvo komplikované. Tento lekár vám povie:

 • ako pripraviť a naplánovať tehotenstvo;
 • vedie tehotenstvo, pozoruje po pôrode;
 • vykonáva výdajové vyšetrenie žien v reprodukčnom období a po menopauze;
 • pozoruje ženy s poruchou menštruačného cyklu;
 • lieči pacientov, ktorých tehotenstvo je predčasné;
 • konzultuje páry v prípadoch, keď sa tehotenstvo dlhodobo nevyskytuje.

Gynekologické ochorenia sa môžu vyvinúť z rôznych dôvodov. Preto lekár predpisuje rôzne diagnostické opatrenia:

 • ultrazvukové vyšetrenie štítnej žľazy a ženských pohlavných orgánov;
 • magnetické rezonančné zobrazovanie hlavy;
 • krvný test hormónov.

Kedy pomôže ENT?

Otázka ORL - lekár by mal byť požiadaný, či sú problémy s počutím sluchu, zhoršené dýchanie nosom, ak je infikovaný horný dýchací ústroj. Ďalšie často kladené otázky otolaryngológov:

 • Ako byť so zakrivenou septou nosa?
 • Prečo sú počuť iné zvuky?
 • Ako sa zbaviť chrápania?
 • Čo s častým závratom?

Dokonca aj lekár v ORL by mal hľadať pomoc v prípadoch, keď je potrebné odstrániť cudzorodú časť nosa alebo ucha malého dieťaťa, aby sa eliminovali hematomatózne útvary od tých, ktorí sa venujú športu. Tento lekár pomôže:

 • Zápalové procesy maxilárneho sínusu, nosnej sliznice.
 • Zapálené palatinové mandle, lymfatické faryngálne tkanivá.
 • Zápal vonkajšieho, vnútorného, ​​stredného ucha.
 • Akumulácie cerebrospinálnej tekutiny v uchu, sírne zátky vonkajšieho sluchového kanálu.
 • Zhoršená sluchová funkcia.
 • Novotvary nosa, hrdla, hlasivky.

GI problémy

Dysfunkcie tráviacich orgánov vyžadujú gastroenterologickú konzultáciu. U pacientov s podobnými problémami dochádza k poškodeniu trávenia potravy. Telo nedostáva dostatok potravinových zložiek, jedlo nie je úplne rozložené, čo vedie k tvorbe toxických zlúčenín a vzniku komplikácií.

Gastroenterológ identifikuje také príčiny, pomáha obnoviť funkcie tráviaceho traktu. Gastroenterológ vám pomôže s problémami súvisiacimi s:

 • žalúdok, pozostávajúci zo zápalu, vysokej alebo nízkej acidity, vredov a rakoviny;
 • intestinálny trakt, prejavujúci sa dysbakteriózou, zamorenie červami, zápaly rôznych častí čreva;
 • pankreas. Gastroenterológ identifikuje, vylieči akútny alebo chronický zápalový proces;
 • pečeň, žlčník. Gastroenterológ bude pomáhať pri zmenách hepatitídy v pečeni, tvorbe piesku, kameňoch v týchto orgánoch, podmienkach dyskinézie, zmenách cholecystitídy;
 • slezina. Gastroenterológ diagnostikuje a pomáha vyliečiť zápaly a novotvar sleziny.

Včasné diagnostické postupy zabránia ulceratívnym procesom a novotvarom tráviaceho systému.

Čo sa opýtať terapeuta

Terapeutovi sa lieči najrozmanitejšími príznakmi vnútorných orgánov. Vďaka konzultáciám tohto špecialistu sa najskôr diagnostikujú rôzne patologické procesy, lekár tiež stanovuje diagnózu, predpisuje liečbu. Terapeut sa má odvolávať na patologické stavy tráviacich orgánov, dýchanie, endokrinné dysfunkcie a urologické problémy. Lekár individuálne predpisuje laboratórne a inštrumentálne metódy vyšetrenia.

Ak sa srdce obťažuje

Online kardiológ by mal byť kontaktovaný, keď:

 • Časté mdloby, závrat.
 • Bolesť na hrudníku.
 • Ťažká dýchavičnosť počas ľahkej fyzickej práce, rýchla únava.
 • Rýchlo rastúca telesná hmotnosť.
 • Hypertenzívne paroxysmálne stavy.
 • Výrazný hyperhidróza.
 • Akékoľvek reumatoidné procesy.
 • Kožná hyperemia, ktorá sa vyskytuje bez zjavného dôvodu alebo so slabým zaťažením.

Kardiologická pomoc je dôležitá pri rehabilitácii po srdcovej patológii, pri preventívnych opatreniach na paroxyzmálne stavy u starších pacientov, ako aj pri plánovaní tehotenstva.

Ak vás oči obťažujú

Otázka očného lekára môže byť požiadaná o získanie komplexných informácií, ak máte obavy o ochorenia očí. Optometrist by mal konzultovať, ak:

 • Sliznice očných viečok boli zapálené a opuchnuté.
 • Pozorované opuchy rohovky.
 • Očné bielky sú červené a suché.
 • Žiak sa deformoval.
 • V očiach sa vyskytol nepríjemný pocit, ktorý trvá viac ako jeden deň.
 • Slzy s hnisavými výbojmi často tečú z očí.

Pacienti so zrakovou dysfunkciou sa majú pravidelne poradiť s očným lekárom.

Ako pomôcť urológovi

Urológ sa odvoláva na príznaky:

 • Počas močenia je bolesť.
 • Človek cíti, že močový mechúr je veľmi plný, dokonca aj s minimálnym množstvom moču, ktoré sa v ňom nahromadilo.
 • Podozrenie na zápal prostaty.
 • Bolesť dolného brucha.
 • Množstvo močenia je veľa alebo málo.
 • Moč mení charakteristiky kvality.

Tento lekár poskytne poradenstvo, predpíše diagnostické postupy a liečbu:

 • Pohlavne prenosné choroby.
 • Neurogénne poruchy močového mechúra.
 • Akútna a chronická prostatitída, cystitída.
 • Benígna prostatická hyperplázia.
 • Urolitiáza.
 • Choroby reprodukčných orgánov.

Ak je podozrenie na onkológiu

Pacient by sa mal obrátiť na onkológu, ak má podozrenie, že sa v tele vyvíjajú benígne a zhubné onkologické nádory. Lekári rôznych špecializácií odvolávajú pacienta na tohto lekára. Môžete sa opýtať svojho lekára online v podmienkach, ktoré opísali:

 • Časté krvácanie z nosa, pohlavných orgánov, ako aj v prítomnosti krvi vo výkaloch a moči.
 • Rýchla strata hmotnosti.
 • Výskyt kožných nádorov, ak sa zmenia existujúce krtky, bradavice.
 • Časté bolesti hlavy, zhoršená koordinácia, sluchová a vizuálna dysfunkcia.

Ako pomôcť chirurgovi

Chirurg by mal byť odkázaný na patologické príznaky, kde sa vyžaduje operácia postihnutého orgánu. Mnoho chorôb chirurgického zákroku sa liečia konzervatívnymi metódami. Pri chirurgických ochoreniach je žiaduce vyšetrenie na plný úväzok lekárom a bolestivá časť tela sa skúma palpáciou.

Je potrebné vykonať laboratórne a inštrumentálne analýzy a rozhodnúť o potrebe operácie. Pri akútnej celiackej patológii je potrebná urgentná chirurgická konzultácia a hospitalizácia.

Ak je dieťa choré

Na adresu pediatra na plánovaných inšpekciách dieťaťa. Keď je dieťa spočiatku vyšetrené, lekár pridelí plán návštev. Mimoriadne odporúčanie by sa malo poskytnúť, ak:

 • Hypertermia.
 • Rôzne bolestivé pocity.
 • Pri zápche alebo hnačke sa znížila chuť do jedla.
 • Akútne ochorenia dýchacích ciest, vírusové infekcie.
 • Apatitický stav dieťaťa, nepokojný spánok, konštantné rozmary bez zjavného dôvodu.

Stojí za to pamätať, že akákoľvek patológia je lepšie predchádzať než liečiť. Preto ak sa objavia prvé príznaky malátnosti, je lepšie okamžite konzultovať s lekárom, ktorý predpíše diagnózu a liečbu. Nemali by ste očakávať, že ochorenie zmizne samo o sebe, patologický proces sa stane chronickým, je lepšie opýtať sa lekára na trápny problém práve teraz.

Ako položiť otázku lekárovi

Ak chcete položiť otázku lekárovi online, potrebujete len pár minút. Naši odborníci vám odpovedia čo najskôr a povedzte, čo máte robiť vo vašej situácii. Odovzdajte riešenie vášho problému kvalifikovaným lekárom!

Poradenstvo v oblasti kvality
profesionálnych lekárov.

1 Opýtaj sa na otázku

Dostávame viac ako 200 otázok každý deň.
Opýtajte sa sami!

2 Získajte odpovede

Na otázky odpovedajú lekári z celého Ruska a Ukrajiny. Priemerná doba odozvy na stránkach je 45 minút.

3 Problém vyriešený!

95,4% pacientov je úplne spokojných s odpoveďami a odporúča nás priateľom.

Online lekárska konzultácia

Odporúčame vám, aby ste absolvovali praktické lekárske vzdelanie, ako aj denné pracovné skúsenosti v medicíne. Šťastná práca a večer - odpovedajte na otázky online.

Vaša otázka by mala opisovať konkrétnu situáciu a tiež obsahovať informácie o veku, oblasti, liekoch. Ak ste vykonali testy alebo vykonali prieskumy, uveďte ich výsledky. Čím viac informácií o vás má lekár, tým ľahšie bude pracovať s vašou otázkou a budete môcť dostať odporúčania k vášmu problému.

Môžete si položiť otázku anonymne. Pri položení otázky môžete k nej pridať snímku (röntgenové vyšetrenie, výsledky analýzy a ďalšie dokumenty). Oznámenie o odpovedi lekára je zaslané autorovi otázky e-mailom. Všetci naši konzultanti praktizujú lekárov.

Často sa stáva, že osoba, ktorá má príznaky choroby alebo iné zmeny v tele, z nejakého dôvodu odmieta ísť do nemocnice. Faktory, ktoré ovplyvňujú takéto rozhodnutia, môžu byť odlišné: pocit hanby, strach z nemocníc, rozpaky alebo túžba zostať inkognito. Niekedy má pacient skutočnú potrebu získať viac informácií. Konzultácia s lekárom online bude ideálna pre každú z týchto situácií. Získanie kvalitnej lekárskej pomoci na internete je úplne anonymné a možné bez registrácie.

Poskytujú sa služby širokej škály špecialistov vrátane úzkych špecializácií, ktoré jednoducho nemusia byť v dedine, kde sa pacient nachádza. Môžete položiť otázku lekárovi v rôznych kategóriách. On-line konzultácia lekára pomôže pochopiť kontroverzné otázky, určiť smer liečby, získať potrebnú kvalifikovanú podporu informácií. Môžete sa poradiť s lekárom nepretržite, bez telefónu a bez registrácie. Poskytujú sa ďalšie príležitosti pre tých, ktorí chcú uskutočniť platenú konzultáciu s lekárom on-line - odpoveď bude prijatá do jednej hodiny.

Opýtajte sa nášho lekára online: bezplatne, bez registrácie

Na naše webové stránky môžete požiadať lekára online, stačí vyplniť formulár nižšie. Bezplatné poradenstvo ohľadom témy, ktoré sú pre pacienta zaujímavé, vám poskytnú rôzne kvalifikované odborné osoby bez registrácie. Na konzultáciu by mal pacient pochopiť, s ktorým lekárom treba konzultovať.

Čo ošetruje gynekológ?

Gynekológia je oblasť, ktorá sa zaoberá rôznymi patologickými stavmi ženského tela, ako aj problémami spojenými s reprodukciou. Pôrodník-gynekológ môže položiť otázku, či je tehotenstvo komplikované. Tento lekár vám povie:

 • ako pripraviť a naplánovať tehotenstvo;
 • vedie tehotenstvo, pozoruje po pôrode;
 • vykonáva výdajové vyšetrenie žien v reprodukčnom období a po menopauze;
 • pozoruje ženy s poruchou menštruačného cyklu;
 • lieči pacientov, ktorých tehotenstvo je predčasné;
 • konzultuje páry v prípadoch, keď sa tehotenstvo dlhodobo nevyskytuje.

Gynekologické ochorenia sa môžu vyvinúť z rôznych dôvodov. Preto lekár predpisuje rôzne diagnostické opatrenia:

 • ultrazvukové vyšetrenie štítnej žľazy a ženských pohlavných orgánov;
 • magnetické rezonančné zobrazovanie hlavy;
 • krvný test hormónov.

Kedy pomôže ENT?

Otázka ORL - lekár by mal byť požiadaný, či sú problémy s počutím sluchu, zhoršené dýchanie nosom, ak je infikovaný horný dýchací ústroj. Ďalšie často kladené otázky otolaryngológov:

 • Ako byť so zakrivenou septou nosa?
 • Prečo sú počuť iné zvuky?
 • Ako sa zbaviť chrápania?
 • Čo s častým závratom?

Dokonca aj lekár v ORL by mal hľadať pomoc v prípadoch, keď je potrebné odstrániť cudzorodú časť nosa alebo ucha malého dieťaťa, aby sa eliminovali hematomatózne útvary od tých, ktorí sa venujú športu. Tento lekár pomôže:

 • Zápalové procesy maxilárneho sínusu, nosnej sliznice.
 • Zapálené palatinové mandle, lymfatické faryngálne tkanivá.
 • Zápal vonkajšieho, vnútorného, ​​stredného ucha.
 • Akumulácie cerebrospinálnej tekutiny v uchu, sírne zátky vonkajšieho sluchového kanálu.
 • Zhoršená sluchová funkcia.
 • Novotvary nosa, hrdla, hlasivky.

GI problémy

Dysfunkcie tráviacich orgánov vyžadujú gastroenterologickú konzultáciu. U pacientov s podobnými problémami dochádza k poškodeniu trávenia potravy. Telo nedostáva dostatok potravinových zložiek, jedlo nie je úplne rozložené, čo vedie k tvorbe toxických zlúčenín a vzniku komplikácií.

Gastroenterológ identifikuje také príčiny, pomáha obnoviť funkcie tráviaceho traktu. Gastroenterológ vám pomôže s problémami súvisiacimi s:

 • žalúdok, pozostávajúci zo zápalu, vysokej alebo nízkej acidity, vredov a rakoviny;
 • intestinálny trakt, prejavujúci sa dysbakteriózou, zamorenie červami, zápaly rôznych častí čreva;
 • pankreas. Gastroenterológ identifikuje, vylieči akútny alebo chronický zápalový proces;
 • pečeň, žlčník. Gastroenterológ bude pomáhať pri zmenách hepatitídy v pečeni, tvorbe piesku, kameňoch v týchto orgánoch, podmienkach dyskinézie, zmenách cholecystitídy;
 • slezina. Gastroenterológ diagnostikuje a pomáha vyliečiť zápaly a novotvar sleziny.

Včasné diagnostické postupy zabránia ulceratívnym procesom a novotvarom tráviaceho systému.

Čo sa opýtať terapeuta

Terapeutovi sa lieči najrozmanitejšími príznakmi vnútorných orgánov. Vďaka konzultáciám tohto špecialistu sa najskôr diagnostikujú rôzne patologické procesy, lekár tiež stanovuje diagnózu, predpisuje liečbu. Terapeut sa má odvolávať na patologické stavy tráviacich orgánov, dýchanie, endokrinné dysfunkcie a urologické problémy. Lekár individuálne predpisuje laboratórne a inštrumentálne metódy vyšetrenia.

Ak sa srdce obťažuje

Online kardiológ by mal byť kontaktovaný, keď:

 • Časté mdloby, závrat.
 • Bolesť na hrudníku.
 • Ťažká dýchavičnosť počas ľahkej fyzickej práce, rýchla únava.
 • Rýchlo rastúca telesná hmotnosť.
 • Hypertenzívne paroxysmálne stavy.
 • Výrazný hyperhidróza.
 • Akékoľvek reumatoidné procesy.
 • Kožná hyperemia, ktorá sa vyskytuje bez zjavného dôvodu alebo so slabým zaťažením.

Kardiologická pomoc je dôležitá pri rehabilitácii po srdcovej patológii, pri preventívnych opatreniach na paroxyzmálne stavy u starších pacientov, ako aj pri plánovaní tehotenstva.

Ak vás oči obťažujú

Otázka očného lekára môže byť požiadaná o získanie komplexných informácií, ak máte obavy o ochorenia očí. Optometrist by mal konzultovať, ak:

 • Sliznice očných viečok boli zapálené a opuchnuté.
 • Pozorované opuchy rohovky.
 • Očné bielky sú červené a suché.
 • Žiak sa deformoval.
 • V očiach sa vyskytol nepríjemný pocit, ktorý trvá viac ako jeden deň.
 • Slzy s hnisavými výbojmi často tečú z očí.

Pacienti so zrakovou dysfunkciou sa majú pravidelne poradiť s očným lekárom.

Ako pomôcť urológovi

Urológ sa odvoláva na príznaky:

 • Počas močenia je bolesť.
 • Človek cíti, že močový mechúr je veľmi plný, dokonca aj s minimálnym množstvom moču, ktoré sa v ňom nahromadilo.
 • Podozrenie na zápal prostaty.
 • Bolesť dolného brucha.
 • Množstvo močenia je veľa alebo málo.
 • Moč mení charakteristiky kvality.

Tento lekár poskytne poradenstvo, predpíše diagnostické postupy a liečbu:

 • Pohlavne prenosné choroby.
 • Neurogénne poruchy močového mechúra.
 • Akútna a chronická prostatitída, cystitída.
 • Benígna prostatická hyperplázia.
 • Urolitiáza.
 • Choroby reprodukčných orgánov.

Ak je podozrenie na onkológiu

Pacient by sa mal obrátiť na onkológu, ak má podozrenie, že sa v tele vyvíjajú benígne a zhubné onkologické nádory. Lekári rôznych špecializácií odvolávajú pacienta na tohto lekára. Môžete sa opýtať svojho lekára online v podmienkach, ktoré opísali:

 • Časté krvácanie z nosa, pohlavných orgánov, ako aj v prítomnosti krvi vo výkaloch a moči.
 • Rýchla strata hmotnosti.
 • Výskyt kožných nádorov, ak sa zmenia existujúce krtky, bradavice.
 • Časté bolesti hlavy, zhoršená koordinácia, sluchová a vizuálna dysfunkcia.

Ako pomôcť chirurgovi

Chirurg by mal byť odkázaný na patologické príznaky, kde sa vyžaduje operácia postihnutého orgánu. Mnoho chorôb chirurgického zákroku sa liečia konzervatívnymi metódami. Pri chirurgických ochoreniach je žiaduce vyšetrenie na plný úväzok lekárom a bolestivá časť tela sa skúma palpáciou.

Je potrebné vykonať laboratórne a inštrumentálne analýzy a rozhodnúť o potrebe operácie. Pri akútnej celiackej patológii je potrebná urgentná chirurgická konzultácia a hospitalizácia.

Ak je dieťa choré

Na adresu pediatra na plánovaných inšpekciách dieťaťa. Keď je dieťa spočiatku vyšetrené, lekár pridelí plán návštev. Mimoriadne odporúčanie by sa malo poskytnúť, ak:

 • Hypertermia.
 • Rôzne bolestivé pocity.
 • Pri zápche alebo hnačke sa znížila chuť do jedla.
 • Akútne ochorenia dýchacích ciest, vírusové infekcie.
 • Apatitický stav dieťaťa, nepokojný spánok, konštantné rozmary bez zjavného dôvodu.

Stojí za to pamätať, že akákoľvek patológia je lepšie predchádzať než liečiť. Preto ak sa objavia prvé príznaky malátnosti, je lepšie okamžite konzultovať s lekárom, ktorý predpíše diagnózu a liečbu. Nemali by ste očakávať, že ochorenie zmizne samo o sebe, patologický proces sa stane chronickým, je lepšie opýtať sa lekára na trápny problém práve teraz.

Online lekárska konzultácia

Opýtajte sa na otázku

Otázka č. 119823

Dobrý deň! Mám 31 rokov, pred 3 rokmi som bol zranený, padol som na ľavé rameno, na tomto mieste som začal prichádzať a tlak na vzostupe, môj ideálny tlak je 90/60, stúpa na 110/70, niekedy sa to stane. 130/90, strašné príznaky, dýchavičnosť, rýchly tlkot srdca, nevoľnosť, po dobu troch rokov toto miesto bolo neznesiteľne bolestivé, v svaloch v blízkosti lopatky sa zdurelo svalstvo a nedávno bola bolesť neznesiteľná a došlo k epileptickému záchvatu, prehltli jazyk, omdleli, Urobil som hlavu a krvné cievy, v ideálnom prípade incefalogram ukázal léziu v ľavej čelnej časti, nemocnica nič neukázala, akonáhle tlak klesol na 68/45, zvyčajne pekelné bolesti denne, z lopatky, kde bolesť napučiava celú ľavú stranu hlavy. Diagnóza nie je nastavená. Existuje mierna osteochondróza krčka maternice, nie sú žiadne výčnelky hernií, niekedy je ľavá ruka odobratá úplne, visí a nevykazuje známky života. Povedz mi, čo to môže byť? Lekári pokrčia ramenami! Röntgenová lopatka sa tiež stala bez poškodenia. Trpím a trpím bolesťou tri roky! Ďakujeme vopred!

Otázka číslo 119811

Mám 58 rokov. Operoval po športovom úraze v roku 1978 (vo veku 18 rokov) - odstránenie vnútornej časti pravého kolenného kĺbu. Od roku 2000 (od veku 40 rokov) sa začali objavovať bolesti s viac ako 0,5 hodinou chôdze, konštantným opuchom kĺbu. Rôzne hondoprotektory boli zavedené opakovane. Postupne sa rozvíjala neúplná flexia a rozšírenie kĺbu. Počas exacerbácií boli bodnutí artrozanom, movalisom, protizápalovým a anestetickým + dekalinakom, dolobénom, voltarenom, magnetom. V sanatóriu: špina, bischofit, magnet. V nemocnici: vstreknutý kyslík, použitá metóda šokovej vlny. Na ľade, 08/29/18 zasiahlo koleno. Teraz na zozname chorých sú bolesti dokonca v pokojnom stave s predĺženou nohou, pravá noha je už o niečo kratšia ako ľavá, mám prázdnotu a na druhom kolene na röntgenových lúčoch sú aj príznaky artrózy. Nemôžem uveriť, že po mnoho rokov som žil so zvyškami menisku v pravom kolennom kĺbe. a so zlomeným policajtom. (MRI z roku 2002 ukázalo, že integrita väzu a vnútorný meniskus neboli vizualizované). Pýtam sa na radu, možno môžete nejako "vyčistiť, opláchnuť" kĺb, šiť zväzok, pretože neskôr. neskoršia operácia bude opakovaná po 10-12 rokoch. Alebo je pre mňa lepšie mať protetiky? Potom som vás požiadal, aby ste poradili, aký druh protézy (zimmer - titán, titán - keramika, keramika - keramika - s cementom alebo bez (moja váha je 92 kg)? súbor, pripravený na odoslanie.

Otázka číslo 119793

Pred piatimi rokmi sa objavila neuróza, paniky, vzala Paxila, všetko odišlo, pred půl rokom sa vrátila, Paxil opäť, ale tentoraz strašný závrat, bolesť, lekári nenašli nič iné ako cervikálnu chondrosu, cítim sa strach, náhle nie neuróza, a v mozgu niečo hrozné, Paxil teraz prijme tretí deň

Otázka # 119786

Dobrý deň! Začnem v poriadku. Moja dcéra, 1 rok, 8 mesiacov, pred 2,5 týždňami, teplota mojej dcéry prudko vzrástla na 38,5, 2 dni ju zastrelili a ona vyšla... neboli žiadne príznaky. Dali krv a moč, testy boli veľmi zlé, mnohé ukazovatele boli veľmi preceňované (najmä leukocyty v krvi až 32, s rýchlosťou až 17). Vo všeobecnosti lekár navrhol pyelonefritídu a zápal močového traktu, potvrdil sa ultrazvuk na úkor obličiek, pozoroval sa zápal. Vo všeobecnosti sme dostávali injekcie cefoximu 7 dní, 2 krát denne. Tretí deň sa dieťa oživilo, teplota ustúpila a nikdy sa nevrátila. 4 dni po priebehu antibiotík dávame krv a moč, moč je normálna a v krvi je 23,5 x 10'9 / l, sója 5, hemoglobín 129, leukoformula v krvi 60, lim 24, mon 9, erytrocyty 4,7 x 10'12 / l. Prečo sú leukocyty tak prekročené? Alebo potrebujete urobiť analýzu neskôr, aby ste videli dynamiku? Mysleli si, že antibiotiká boli vykonané a všetko by sa malo vrátiť do normálu. Mimochodom, teraz, možno na pozadí antibiotík, hnačky (v bežnom živote to nebolo), dať Linex. Povedzte mi, aké testy musíte prejsť viac a môžete sa obrátiť na nejakého úzkeho špecialistu?

Otázka č. 119773

Dobrý deň Dnes som sa prebudila a cítila telo v mojej ruke, myslela som si, že som ležala, ale bolesť nezanikla celý deň, s náhlymi pohybmi bolesť zosilnie na chvíľu Môže svaly alebo niečo vážnejšie?

Otázka číslo 119770

Vitajte! V apríli sa po dlhej ceste v aute (viac ako 20 hodín tam a späť) začala náhla bolesť v pravom kolene. Od tejto chvíle sa bolesti stali pravidelnými, bolí to počas dňa i vo sne, dokonca aj počas predĺženia kolena a počas zostúpenia zo schodov až po tento deň. Pri ohýbaní kolena sa zníži bolesť. Prešiel k miestnemu ortopedickému chirurgovi a neurológovi. Ortopedista vydal verdikt gonartrózy a predpísal fyzioterapiu a vitamíny, neurológ - osteochondrózu chrbtice a menované injekcie. Liečba prešla a moje koleno bolí. Čo môže byť? A čo mám robiť? Bolesť nezmizne.

Otázka číslo 119765

Môj manžel mal "bolesť chrbta", bolesť šla na pravú nohu, nemohla chodiť. Do kvapkadla a blokády dexametazónom. Podľa výsledku záverov MRI: Degeneratívne-dystrofické zmeny bedrovej chrbtice (osteochondróza). Artróza kĺbov. Zadný výčnelok disku L3-L4. Dorsálny medián-paramedický herniovaný disk L4-L5 vpravo vo forme subglotického sekvestrácie so zúžením pravého medzistavcového foramenu. Stredový dorzálny mediátor k ľavému herniovanému disku L5-S1. Predpísaná liečba: tabuľka s medikamentom. 2 str. za deň a vložiť pásky pozdĺž chrbta. Pocity: bolesti periodické, ťahá pravú nohu, ako keby skrútené. Existujú nejaké ďalšie možnosti liečby, ktoré vám pomôžu.

Otázka číslo 119764

Vitajte! Vyskytli sa 2 zamrznuté tehotenstvá, 1. typu anembrióniu, 2. chromozomálna patológia v chorii, plánujeme tehotenstvo. Dala som analýzu trombofílie, výsledok sa použil na fotografii! Otázka: Čo robiť ďalej? Je to nebezpečné pre ďalšie tehotenstvo? Potrebujem s ním zaobchádzať?

Otázka číslo 119762

ahoj Pomôžte nám naplánovať očkovanie pre dieťa. Dieťa 10/05/2016. Pôjde do záhrady. Nasledovalo: BCG a hepatitída B v materskej nemocnici 2 Hepatitída v decembri 2016. Následkom chronickej kolitídy boli alergické reakcie na potravu (najmä BMP). 24. 4. 2018. Manta bola vyrobená. Ako naďalej potrebovať očkovanie. A nemôžeme sa rozhodnúť o rozvrhu. Dieťa má zdravý, fyzický a psychomotorický vývoj.

Otázka č. 119759

darovaná krv pre ttg výsledok 102,4 mikrónov. Uzi shchit.zhelezy urobil pred 3 mesiacmi veľkosť bariéry 10.2. správny podiel je 2,26 * 2,47 * 7,75. zistí sa ľavý lalok 2.1 * 2,15 * 4 uzly v priemere 1,2 pravého laloku

Opýtajte sa lekára

Ak ste niekedy hľadali odbornú radu od skúseného a kvalifikovaného lekára, potom viete, že to nie je veľmi lacné. Takí špecialisti sa nezaujímajú o bezplatné konzultácie - bez ohľadu na to, ako by chceli pomôcť ľuďom, ale to je ich chlieb, a preto každá voľná hodina komunikácie s pacientmi stráca peniaze.

Mnohí z nás nájdu jednoduchú cestu von - oni sa obrátia k známym lekárom počas ich hodín mimo. A naozaj, je dobré, ak poznáte skutočné lekárske vzdelanie. Ale len ich nie je všetko. Zdá sa, že neexistuje žiadna možnosť, ako platiť peniaze. Ale riešenie je stále tam. Môžete získať odborné poradenstvo bez toho, aby ste strávili cent. Preto je v skutočnosti naša služba.

Ak potrebujete akúkoľvek odbornú radu, ak chcete bez toho, aby ste odišli z počítača, položte akékoľvek otázky lekárovi - potom ste sa dostali na správnu adresu.

Prečo to potrebujete?

Zdá sa, že aj tak stále chodíte na "skutočného" lekára, prečo strácať čas na "virtuálnom" doktorovi? Ale v skutočnosti to môže byť veľmi užitočné. Existuje mnoho dôvodov, prečo by ste mohli v zásade potrebovať konzultáciu s lekárom online. Napríklad:

 • neviete, kde začať, aký špecialista sa obrátiť v prípade problému, ktorý máte;
 • vám bolo predpísané liečenie, ale si nie ste istí, ako doktori urobili rozhodnutie, a preto hľadáte alternatívny názor;
 • nechápete, či by ste mali byť liečení sami, alebo by bolo racionálnejšie konzultovať s lekárom;
 • chcete byť lepšie pripravení stretnúť sa so svojím lekárom;
 • chcete rýchlo posúdiť situáciu, vedieť, na čo sa zamerať a tak ďalej.

Všetky tieto otázky budú ľahko zodpovedané. Stačí sa obrátiť na jedného z našich lekárov a na oplátku dostanete odbornú radu, ktorá vám umožní lepšie pochopiť, čo sa deje, a preto urobte lepšie informované rozhodnutie. Vašu situáciu môžete pochopiť oveľa lepšie, a preto eliminovať obrovské riziko.

Ako to funguje?

Službu, ktorú ponúkame, môžete využiť len niekoľkými jednoduchými krokmi:

 1. Opýtajte sa otázky vo voľnej formulácii so špeciálnym formulárom, ktorý nájdete nižšie. Okrem tejto otázky stačí uviesť svoje meno a aktuálnu e-mailovú adresu, aby sme vás mohli kontaktovať.
 2. Po určitom čase vám kvalifikovaný špecialista poskytne kompetentnú vyváženú odpoveď. Ak chcete, aby bol čo najpresnejší, nezabudnite poskytnúť najpodrobnejšie informácie o vašom probléme s uvedením všetkých príznakov, známych príčin a tak ďalej.
 3. Ak si myslíte, že ste dostatočne odpovedali nedostatočne alebo zrozumiteľne, alebo ak máte ďalšie otázky, môžete tieto informácie vždy znova objasniť - dostanete tiež podrobnú odpoveď na každú ďalšiu otázku.

V tomto jednoduchom spôsobe môžete získať skutočnú lekársku prehliadku v krátkom čase bez opustenia počítača. A pamätajte, že je vždy lepšie byť v bezpečí a opäť konzultovať, ako ignorovať zdravotné problémy.

 • choroba
 • Časti tela

Index subjektov pre bežné ochorenia kardiovaskulárneho systému vám pomôže s rýchlym vyhľadávaním požadovaného materiálu.

Vyberte časť tela, ktorá vás zaujíma, systém zobrazí príslušné materiály.

Opýtajte sa lekára online

Zvyčajne si môžete poradiť s lekárom, musíte stráviť veľa času: vyzdvihnúť kliniku, špecialistu, tráviť čas na ceste, registratúra atď. Služba Qapsula vám umožňuje v reálnom čase položiť otázku lekárovi.

Qapsula je jedinečný lekársky portál pre online komunikáciu medzi pacientmi a lekármi. Viac ako 1000 lekárov v 75 odboroch bude odpovedať na akékoľvek otázky súvisiace so zdravím zadarmo.

Pre pacientov

lekári

Kontaktujte nás

Moskva, Nový Arbat, 21

CJSC "Beauty Institute na Arbate" Licencia №LO-77-01-006017 z 11. apríla 2013

CJSC "Kozmetologická klinika Ústav krásy" Licencia č. 77-01-000629 z 9. júna 2005

Kliknutím na tlačidlo Registrovať vyjadrujete súhlas so zmluvnými podmienkami (Zmluva používateľa)

Obnova hesla

Odkaz na váš e-mail bude odoslaný, kde môžete nastaviť nové heslo.

Okrem Toho Čítal O Plavidlách

Nálezy pacientov
arteriálna choroba obliterans

Galina Safina
Po druhej operácii na odstránenie pretrhnutia krčnej tepny (boli vykonané v intervale 3 mesiacov), obdobie bolo dostatočné na zhrnutie.Moje nohy sa nezachytia, keď idem pešo, a ja som sa prestala prepadať z modrej, moja chôdza sa stala rovnou, nikam nechodím.

Zlé krvné zrazeniny: príčiny, symptómy, liečba

Problém, pri ktorom krv koaguluje zle, sa nazýva porucha krvácania. Spôsobuje to skutočnosť, že nedochádza k normálnej oklúzii plavidiel, ak sú poškodené.

Príčiny a liečba s nízkou hustotou cholesterolu

Zvýšenie cholesterolu a LDL u mužov a žien: príčiny, hlavné prejavy a liečbaKardiovaskulárne ochorenia spojené s aterosklerózou artérií sú rozšírené na celom svete u mužov a žien.

Nová generácia cievnych liekov pre mozog

Mozgová cirkulácia môže byť z rôznych dôvodov narušená v každom veku. Na zlepšenie zdravia ciev sú vždy predpísané špeciálne prípravky, ktoré rozširujú tepny a kapiláry, posilňujú steny a eliminujú kŕče.

Nízka zrážanlivosť krvi

Za normálnych podmienok je krv stále v kvapalnom stave. Ak je nádoba poškodená, častice tkaniva vstupujú do krvného obehu, proces zrážania krvi sa spustí. To tvorí trombus, ktorý upcháva poškodenú oblasť.

Segmentované neutrofily sa u dieťaťa zvýšili

Segmentované neutrofily sa u dieťaťa zvýšiliUž v prvých mesiacoch života novorodenca musia niektoré matky čeliť potrebe darovať svoju krv na laboratórny výskum.