Opýtajte sa a získajte bezplatnú lekársku pomoc. Pre vaše pohodlie sú v mobilnej aplikácii k dispozícii konzultácie. Nezabudnite poďakovať lekárom, ktorí vám pomohli! Portál má propagačnú akciu "Poďakujte konzultantovi"!

Ste lekár a chcete poradiť na portáli? Prečítajte si pokyny "Ako sa stať konzultantom".

Nepoužívajte samoliečbu. Iba zodpovedný prístup a konzultácia s lekárom pomôže vyhnúť sa negatívnym účinkom samovoľnej liečby. Všetky informácie odoslané na portáli Medihost sú len informačné a nemôžu byť náhradou návštevy lekára. V prípade akýchkoľvek príznakov ochorenia alebo ťažkostí by ste sa mali poradiť s lekárom v lekárskej inštitúcii.

Výber a predpisovanie liekov môže byť len lekár. Indikácie na použitie a dávkovanie liečivých látok sa musia koordinovať so svojím lekárom.

Lekársky portál Medihost je informačný zdroj a obsahuje iba referenčné informácie. Materiály na rôzne ochorenia a metódy liečby nemôžu pacienti použiť na neoprávnené zmeny v liečebnom pláne a lekárskych predpisoch.

Správa portálu nenesie zodpovednosť za materiálne škody ani za poškodenie zdravia spôsobené použitím informácií uverejnených na internetovej stránke Medihost.

Otázka odpoveď lekár

Ak chcete položiť otázku lekárovi online, potrebujete len pár minút. Naši odborníci vám odpovedia čo najskôr a povedzte, čo máte robiť vo vašej situácii. Odovzdajte riešenie vášho problému kvalifikovaným lekárom!

Poradenstvo v oblasti kvality
profesionálnych lekárov.

1 Opýtaj sa na otázku

Dostávame viac ako 200 otázok každý deň.
Opýtajte sa sami!

2 Získajte odpovede

Na otázky odpovedajú lekári z celého Ruska a Ukrajiny. Priemerná doba odozvy na stránkach je 45 minút.

3 Problém vyriešený!

95,4% pacientov je úplne spokojných s odpoveďami a odporúča nás priateľom.

Online lekárska konzultácia

Odporúčame vám, aby ste absolvovali praktické lekárske vzdelanie, ako aj denné pracovné skúsenosti v medicíne. Šťastná práca a večer - odpovedajte na otázky online.

Vaša otázka by mala opisovať konkrétnu situáciu a tiež obsahovať informácie o veku, oblasti, liekoch. Ak ste vykonali testy alebo vykonali prieskumy, uveďte ich výsledky. Čím viac informácií o vás má lekár, tým ľahšie bude pracovať s vašou otázkou a budete môcť dostať odporúčania k vášmu problému.

Môžete si položiť otázku anonymne. Pri položení otázky môžete k nej pridať snímku (röntgenové vyšetrenie, výsledky analýzy a ďalšie dokumenty). Oznámenie o odpovedi lekára je zaslané autorovi otázky e-mailom. Všetci naši konzultanti praktizujú lekárov.

Často sa stáva, že osoba, ktorá má príznaky choroby alebo iné zmeny v tele, z nejakého dôvodu odmieta ísť do nemocnice. Faktory, ktoré ovplyvňujú takéto rozhodnutia, môžu byť odlišné: pocit hanby, strach z nemocníc, rozpaky alebo túžba zostať inkognito. Niekedy má pacient skutočnú potrebu získať viac informácií. Konzultácia s lekárom online bude ideálna pre každú z týchto situácií. Získanie kvalitnej lekárskej pomoci na internete je úplne anonymné a možné bez registrácie.

Poskytujú sa služby širokej škály špecialistov vrátane úzkych špecializácií, ktoré jednoducho nemusia byť v dedine, kde sa pacient nachádza. Môžete položiť otázku lekárovi v rôznych kategóriách. On-line konzultácia lekára pomôže pochopiť kontroverzné otázky, určiť smer liečby, získať potrebnú kvalifikovanú podporu informácií. Môžete sa poradiť s lekárom nepretržite, bez telefónu a bez registrácie. Poskytujú sa ďalšie príležitosti pre tých, ktorí chcú uskutočniť platenú konzultáciu s lekárom on-line - odpoveď bude prijatá do jednej hodiny.

Vaše otázky a odpovede lekári

Upozorňujeme, že v neprítomnosti nie je možné diagnostikovať! Je tiež nemožné, bez toho, aby pacient videl, predpisovať lieky. Preto sú otázky formulára "bolesť mojej nohy, čo to môže byť?" alebo "Myslím, že mám problémy s pečeňou, čo mám robiť?" neodpovedáme! S cieľom vyriešiť váš problém v takýchto prípadoch odporúčame interne navštíviť lekára.

Práve teraz môžete položiť svoju otázku úplne bezplatne na lekárske fóra!

 • Otázky týkajúce sa zrýchlenej ejakulácie - pozrite si odpovede na otázky, ako aj články v "Sexológii" (v spodnej časti zoznamu odkazov na článok).
 • Otázky týkajúce sa neschopnosti mladých ľudí mať pohlavný styk (psychogénna impotencia atď.) - pozri články (zoznam odkazov v spodnej časti článku) a odpovede na otázky
 • O kvasinkách, kandidóze, chlamýdiách, herpes, atď. - pozri časť "Kovenerológia" - články pre odborníkov, populárne články, odpovede na otázky a odpovede na otázky v gynekológii.
 • V prípade porušenia trvania menštruačného cyklu, vzniku "neplánovanej" menštruácie je nevyhnutné sa objaviť vnútorne gynekológa-endokrinológovi, v kaviarni nemôžeme hádať v neprítomnosti o príčinách. Pozrite tiež odpovede na otázky.
 • Odpovede na väčšinu otázok týkajúcich sa antikoncepcie, v akom veku, aké antikoncepcie užívať, možnosti alebo nemožnosť otehotnenia, spôsoby ukončenia tehotenstva - pozri odpovede na otázky v sexológii, odpovede na otázky v gynekológii, články v gynekológii a podrobný oddiel "Antikoncepcia". Upozorňujeme, že nie je možné vyzdvihnúť liek na hormonálnu antikoncepciu v neprítomnosti! Aby ste to urobili, musíte sa gynekológa uviesť interne.

Tiež upozorňujeme na skutočnosť, že môžete nájsť odpovede na väčšinu otázok práve teraz v zbierkach častí najčastejších otázok uvedených nižšie, v článkoch na webových stránkach a na Mednom fóre. Predtým než položíte otázku, uistite sa, že odpoveď nie je na webe. Použite vyhľadávanie na stránkach. Uložte si svoj čas!

Buďte obozretní a starajte sa o svoje zdravie. Nebuďte leniví navštíviť lekára ešte raz, lebo aj najhorší lekár je najlepší spôsob, ako samo-liečiť na vlastné riziko. Ťa žehnaj!

 • Lekárske a psychologické články lekárov - populárne články, články pre špecialistov, odpovede na otázky
 • Novinky zo sveta medicíny - najnovšie správy o medicíne
 • Diéty - najúčinnejšie diéty!
 • Video o medicíne
 • Liečba v zahraničí - opis krajín a podmienok liečby

Čítame tiež:

  - Vyvinuté okuliare na psychofyziologické tréningy zamerané na účelné sebakontrovanie úspešnej formácie ich životného osudu - popis autora prístroja
  - Pohánka - opis, liečivé suroviny, použitie
  - Fajčenie - o závislosti, fajčiarske modely a reklame na cigarety - vplyv fajčenia v spoločnosti a reklama cigariet na osobu, záujem o fajčenie a závislosť, čo je v stereotypoch a reklame, vznik závislosti
  - Intervertebrálna hernia, prevencia a liečba za studena - ako sa manifestuje hernia, metódy liečby, metóda doktora A.V. Ushakova

Opýtajte sa lekára

Nájdenie skúseného lekárskeho špecialistu, ktorý súhlasí s poskytovaním bezplatných konzultácií, nie je len ťažké, ale takmer nemožné. Preto ak neviete lekára, potom môže byť veľmi ťažké získať odborné rady. Existujú však vždy alternatívy, na ktoré sa vzťahuje naša služba. Pomocou našej pomoci môžete požiadať svojho lekára o bezplatnú otázku online a získať profesionálne odpovede, ktoré potrebujete.

Ak chcete vedieť, ako ste správne dostali predpísanú liečbu na Vašej klinike alebo v nemocnici, dozvedieť sa o tom, či sa chcete obrátiť na lekára alebo sami liečiť doma, a tiež aby ste dostali odpoveď na akúkoľvek inú lekársku otázku, požiadajte jedného z našich lekárov zadarmo on-line. V reakcii dostanete profesionálne rady a odporúčania, ktoré vám umožnia urobiť správne rozhodnutie.

Naši špecialisti sú rovnako profesionálni pri liečbe všetkých tých, ktorí požiadali o pomoc, poskytujúc iba užitočné rady. Ak chcete požiadať lekára o otázku online zadarmo, odstráňte veľa rizík súvisiacich s vaším zdravím.

Ako funguje naša služba?

 1. Opýtajte sa svojho lekára online na bezplatnom formulári na našej webovej stránke. Všetci naši odborníci majú rozsiahle praktické skúsenosti, takže ich poradenstvo vám pomôže.
 2. Získajte primeranú a profesionálnu odpoveď. Odpoveď na vašu otázku môžete dostať e-mailom alebo telefonicky. V tomto prípade budete mať v každom prípade príležitosť klásť ďalšie otázky a získať podrobné odpovede na ne.
 3. Záruky na úspech. Takže rada našich odborníkov naozaj poskytnite im len pravdivé údaje.

Prečo si vybrať Pacient.info?

Pri odpovedi na túto otázku je možné identifikovať niekoľko hlavných faktorov. Po prvé, naši lekári sú skúsení odborníci, z ktorých každý má značné skúsenosti v určitej oblasti medicíny. Po druhé, tým, že sa pýtate lekára na otázku online zadarmo, môžete získať odpoveď od špecialistu, ktorý sa už stretol vo vašej praxi, ako je tá vaša. A po tretie, náš zdroj funguje veľmi rýchlo, takže naši užívatelia veľmi rýchlo dostávajú odpovede na svoje otázky.

Lekárske poradenstvo
Všetky otázky a odpovede

Vážení užívatelia Tiensmed.ru! Lekárska poradenská služba je pohodlný spôsob, ako získať bezplatnú odpoveď na akékoľvek otázky, ktoré môžete mať z oblasti medicíny a zdravia do 24 hodín. Samozrejme, lekárska konzultačná služba nemôže nahradiť návštevu lekára a naše odpovede sú len povahou poradenstva, avšak aj za takýchto podmienok bude naša služba veľmi užitočná pre vás a vašu rodinu.

Konzultácia s gynekológom, oftalmológa, dermatológa, endokrinológom, nutritionistom, praktickým lekárom, urológom, pôrodníkom, pediatrom, onkológom, reumatológiou a neurológom. Upozorňujeme, že odpoveď je informatívna, ale nie návod na akciu. Predpísať liečbu môže urobiť len váš lekár na základe histórie ochorenia.

Skôr ako položíte vašu otázku, odporúčame použiť otázku Otázky a odpovede - možno už bola položená otázka záujmu a už bola odpoveďou. To vám pomôže šetriť čas a naučiť sa veľa nových otázok týkajúcich sa vášho záujmu.

Vyhľadajte otázky a odpovede

Najnovšie otázky a otázky čakajúce na odpoveď:

Vitajte! Mám 20 rokov a od detstva trpím VSD. Minulý mesiac sú trvalé.

Dobrý deň! Povedz mi, prosím, stojí za to pokračovať v recepcii, ak je vynechaná.

Vezmem Jess pilulky na 1 mesiac. Mám 18 rokov a gynekológ mi ich pridelil.

Dobrý deň, mám 19. Mám sexuálny život - rok. Mám od toho istého roku presne.

Dobrý deň, mám 26 rokov. Tehotenstvo mesačne 11, 1 týždeň, do CC.

ahoj Na tvári som dlho vyvinul červené hnisavé pupienky.

Dobré popoludnie, povedzte mi, ako sa zbaviť svrbenia a pálenia v chrbte.

Dobré ráno Mám tehotenstvo IVF, 11 týždňov, takmer od začiatku.

Dobrý deň, mám 26 rokov. po apoplexii, lekár pravého vaječníka, predpísal lekár.

Môj manžel má 32 rokov, má už dva roky chronické pálenie záhy, začali vyšetrenie: našiel sa.

Dobrý deň! Povedz mi, prosím, piť Jess dlho. Chýbalo mi to.

ZÁVER Zaznamenáva sa difúzne poruchy bioelektrickej aktivity.

Môj manžel mal mŕtvicu v roku 2011. veľká lézia v ľavej parietálno-okcipitálnej oblasti.

Dobrý deň, povedzte mi, akú dávku augmentínu 200 dáte dieťaťu.

Mám 27 rokov a dešifrujem prosím analýzu V deň 5-7 cyklu LG-6,35 mIU / ml.

Ahoj, prvý deň poslednej menštruácie 05/13/14, pravidelný cyklus, 28.

Dobrý deň, keď som pred 25 mesiacmi došlo k potratu, lekár to všetko skontroloval.

Povedzte mi, ako sa Jess vzájomne ovplyvňuje s cykloprofsacínom, je antikoncepcia znížená?

Dobrý deň! Bol som predpísaný terapeutom Imudonom z bolesti v krku, môžem to vziať.

27. októbra v utorok utrpel zlý srdcový infarkt Kým šli z obce do mesta.

Online lekárska konzultácia

Opýtajte sa na otázku

Otázka číslo 119793

Pred piatimi rokmi sa objavila neuróza, paniky, vzala Paxila, všetko odišlo, pred půl rokom sa vrátila, Paxil opäť, ale tentoraz strašný závrat, bolesť, lekári nenašli nič iné ako cervikálnu chondrosu, cítim sa strach, náhle nie neuróza, a v mozgu niečo hrozné, Paxil teraz prijme tretí deň

Otázka č. 119773

Dobrý deň Dnes som sa prebudila a cítila telo v mojej ruke, myslela som si, že som ležala, ale bolesť nezanikla celý deň, s náhlymi pohybmi bolesť zosilnie na chvíľu Môže svaly alebo niečo vážnejšie?

Otázka číslo 119770

Vitajte! V apríli sa po dlhej ceste v aute (viac ako 20 hodín tam a späť) začala náhla bolesť v pravom kolene. Od tejto chvíle sa bolesti stali pravidelnými, bolí to počas dňa i vo sne, dokonca aj počas predĺženia kolena a počas zostúpenia zo schodov až po tento deň. Pri ohýbaní kolena sa zníži bolesť. Prešiel k miestnemu ortopedickému chirurgovi a neurológovi. Ortopedista vydal verdikt gonartrózy a predpísal fyzioterapiu a vitamíny, neurológ - osteochondrózu chrbtice a menované injekcie. Liečba prešla a moje koleno bolí. Čo môže byť? A čo mám robiť? Bolesť nezmizne.

Otázka číslo 119765

Môj manžel mal "bolesť chrbta", bolesť šla na pravú nohu, nemohla chodiť. Do kvapkadla a blokády dexametazónom. Podľa výsledku záverov MRI: Degeneratívne-dystrofické zmeny bedrovej chrbtice (osteochondróza). Artróza kĺbov. Zadný výčnelok disku L3-L4. Dorsálny medián-paramedický herniovaný disk L4-L5 vpravo vo forme subglotického sekvestrácie so zúžením pravého medzistavcového foramenu. Stredový dorzálny mediátor k ľavému herniovanému disku L5-S1. Predpísaná liečba: tabuľka s medikamentom. 2 str. za deň a vložiť pásky pozdĺž chrbta. Pocity: bolesti periodické, ťahá pravú nohu, ako keby skrútené. Existujú nejaké ďalšie možnosti liečby, ktoré vám pomôžu.

Otázka číslo 119764

Vitajte! Vyskytli sa 2 zamrznuté tehotenstvá, 1. typu anembrióniu, 2. chromozomálna patológia v chorii, plánujeme tehotenstvo. Dala som analýzu trombofílie, výsledok sa použil na fotografii! Otázka: Čo robiť ďalej? Je to nebezpečné pre ďalšie tehotenstvo? Potrebujem s ním zaobchádzať?

Otázka číslo 119762

ahoj Pomôžte nám naplánovať očkovanie pre dieťa. Dieťa 10/05/2016. Pôjde do záhrady. Nasledovalo: BCG a hepatitída B v materskej nemocnici 2 Hepatitída v decembri 2016. Následkom chronickej kolitídy boli alergické reakcie na potravu (najmä BMP). 24. 4. 2018. Manta bola vyrobená. Ako naďalej potrebovať očkovanie. A nemôžeme sa rozhodnúť o rozvrhu. Dieťa má zdravý, fyzický a psychomotorický vývoj.

Otázka č. 119759

darovaná krv pre ttg výsledok 102,4 mikrónov. Uzi shchit.zhelezy urobil pred 3 mesiacmi veľkosť bariéry 10.2. správny podiel je 2,26 * 2,47 * 7,75. zistí sa ľavý lalok 2.1 * 2,15 * 4 uzly v priemere 1,2 pravého laloku

Otázka číslo 119755

Dobré popoludnie Pred 4 dňami ste odstránili osem. Takmer žiadna bolesť. Trochu to bolí, aby si otvoril ústa. Ale včera sa v ústach objavila slaná chuť. Cítim sa, ako by som prehltol sliny, ale voda zriedená soľou. Čo môže byť?

Otázka č. 119754

pravý chodec pohyb hore a dole alebo vpravo-vľavo mierne bzučanie kĺbu (zdá sa to niečo z predného kríža) Tu sa pozrite a povedzte mi, čo sa tu deje a čo robiť?

Otázka č. 119753

Moskva je od narodenia znemožnená (zakrivenie chrbtice), nohy sa začali napučiavať, darovali krv na analýzu a zvýšili sa ukazovatele. Pripojím fotku. odporúčali sa ísť na hematológ v mieste bydliska - je na dovolenke do 10. septembra, nádor (edém) nezmizne, nebolo predpísané žiadne liečivo a odporúčajú sa vonkajšie vplyvy (dokonca aj masti alebo kompresie)

Opýtajte sa lekára

Ak ste niekedy hľadali odbornú radu od skúseného a kvalifikovaného lekára, potom viete, že to nie je veľmi lacné. Takí špecialisti sa nezaujímajú o bezplatné konzultácie - bez ohľadu na to, ako by chceli pomôcť ľuďom, ale to je ich chlieb, a preto každá voľná hodina komunikácie s pacientmi stráca peniaze.

Mnohí z nás nájdu jednoduchú cestu von - oni sa obrátia k známym lekárom počas ich hodín mimo. A naozaj, je dobré, ak poznáte skutočné lekárske vzdelanie. Ale len ich nie je všetko. Zdá sa, že neexistuje žiadna možnosť, ako platiť peniaze. Ale riešenie je stále tam. Môžete získať odborné poradenstvo bez toho, aby ste strávili cent. Preto je v skutočnosti naša služba.

Ak potrebujete akúkoľvek odbornú radu, ak chcete bez toho, aby ste odišli z počítača, položte akékoľvek otázky lekárovi - potom ste sa dostali na správnu adresu.

Prečo to potrebujete?

Zdá sa, že aj tak stále chodíte na "skutočného" lekára, prečo strácať čas na "virtuálnom" doktorovi? Ale v skutočnosti to môže byť veľmi užitočné. Existuje mnoho dôvodov, prečo by ste mohli v zásade potrebovať konzultáciu s lekárom online. Napríklad:

 • neviete, kde začať, aký špecialista sa obrátiť v prípade problému, ktorý máte;
 • vám bolo predpísané liečenie, ale si nie ste istí, ako doktori urobili rozhodnutie, a preto hľadáte alternatívny názor;
 • nechápete, či by ste mali byť liečení sami, alebo by bolo racionálnejšie konzultovať s lekárom;
 • chcete byť lepšie pripravení stretnúť sa so svojím lekárom;
 • chcete rýchlo posúdiť situáciu, vedieť, na čo sa zamerať a tak ďalej.

Všetky tieto otázky budú ľahko zodpovedané. Stačí sa obrátiť na jedného z našich lekárov a na oplátku dostanete odbornú radu, ktorá vám umožní lepšie pochopiť, čo sa deje, a preto urobte lepšie informované rozhodnutie. Vašu situáciu môžete pochopiť oveľa lepšie, a preto eliminovať obrovské riziko.

Ako to funguje?

Službu, ktorú ponúkame, môžete využiť len niekoľkými jednoduchými krokmi:

 1. Opýtajte sa otázky vo voľnej formulácii so špeciálnym formulárom, ktorý nájdete nižšie. Okrem tejto otázky stačí uviesť svoje meno a aktuálnu e-mailovú adresu, aby sme vás mohli kontaktovať.
 2. Po určitom čase vám kvalifikovaný špecialista poskytne kompetentnú vyváženú odpoveď. Ak chcete, aby bol čo najpresnejší, nezabudnite poskytnúť najpodrobnejšie informácie o vašom probléme s uvedením všetkých príznakov, známych príčin a tak ďalej.
 3. Ak si myslíte, že ste dostatočne odpovedali nedostatočne alebo zrozumiteľne, alebo ak máte ďalšie otázky, môžete tieto informácie vždy znova objasniť - dostanete tiež podrobnú odpoveď na každú ďalšiu otázku.

V tomto jednoduchom spôsobe môžete získať skutočnú lekársku prehliadku v krátkom čase bez opustenia počítača. A pamätajte, že je vždy lepšie byť v bezpečí a opäť konzultovať, ako ignorovať zdravotné problémy.

 • choroba
 • Časti tela

Index subjektov pre bežné ochorenia kardiovaskulárneho systému vám pomôže s rýchlym vyhľadávaním požadovaného materiálu.

Vyberte časť tela, ktorá vás zaujíma, systém zobrazí príslušné materiály.

Otázka-odpoveď lekár

Zvýšená produkcia potu endokrinnými žľazami sa nazýva hyperhidróza. Za normálnych okolností sa začne vyrábať v tele v reakcii na teplé jedlá, horúci vzduch, zvýšenie telesnej teploty. V patologických prípadoch môže byť príčinou cukrovka, rachita, vegetatívna vaskulárna dystónia a choroby tráviaceho traktu a centrálneho nervového systému.

Vysoko kvalifikovaní lekári popísali najdôležitejšie informácie o tomto probléme čo najpodrobnejšie. Ale každá osoba je individuálna, preto vznikajú nové a nové otázky. To bol dôvod vytvorenia stĺpca "Otázka a odpoveď".

Aby sme dostali úplnú, presnú a podrobnú odpoveď, je potrebné jasne formulovať problém: kedy a kde sa objaví pot, má vôňa iné funkcie. Nezabudnite uviesť vek a telesnú teplotu.

Poradcovia odpovedia na túto otázku. V prípade potreby sa budú pýtať na vedúce otázky, aby získali podrobnejšie informácie.

V dotazníku musíte uviesť názov, e-mailovú adresu, názov problému a podrobne opísať.

Otázka lekár online

Vážení návštevníci!
V tejto časti sa môžete zoznámiť s otázkami používateľov na našich webových stránkach alebo sa môžete obrátiť na svojho lekára online.

Odpoveď lekára:

Myslím, že môžete ísť na komerčnú kliniku a urobiť ultrazvuk obličiek a orgánov skautu.

S pozdravom,
urológ, kandidát lekárskej vedy Salyukov R.V.

Odpoveď lekára:

Ak ste odstránili leukoplakiu, proces obnovy môže byť dlhý. Je možné relaps, atď. Leukoplakia je prekancerózny, benígny nádor s opakujúcim sa priebehom. Jeseň je zriedkavé. To je zvyčajne zamieňané s metapláziou. Možno ste odstránili oblasti močového mechúra s metaplaziou? V každom prípade liečenie po endoskopických zákrokoch trvá dlho - až 1 mesiac. Potrebujete kontaktovať svojho lekára a spolu s ním nájdete riešenie pre optimálnu úľavu pooperačnej bolesti a zápalu.

S pozdravom,
urológ, kandidát lekárskej vedy Salyukov R.V.

Odpoveď lekára:

Podrobne ste opísali stav, ale konečnú diagnózu môžete vykonať len osobným vyšetrením a ultrazvukom šourka. Za 14 rokov je krvácanie do semenníkov zriedkavé. Bolesť spojená s touto chorobou je trvalá - trvalá, bolesť v prírode. Najčastejšie vo vašom veku sú tieto bolesti spôsobené traumou alebo venóznou stagnáciou v orgánoch šorka. V každom prípade vám odporúčam, aby ste sa obrátili na vášho urologa v mieste svojho bydliska. Aby ste to dosiahli, musíte o svojom probléme informovať svojich rodičov a cestovať s nimi do lekárskeho zariadenia.

Nechajte sa rodičom oslobodiť, budú sa s vašou situáciou zaobchádzať s pochopením. Pri epizódach hypertermie a bolesti v miešku by liečba lekára mala byť okamžitá. Mimochodom, tieto bolesti môžu byť spôsobené obličkovou koliou. Pochopte, že budete len urológ.

S pozdravom,
urológ, kandidát lekárskej vedy Salyukov R.V.

Doktor odpovedá na vaše otázky

otázka:
ahoj Mám 45 rokov Bol som chorý pri prostatitíde už 4 roky. + Pred 2 rokmi som objavil vyrážku na okraji hlavy, bolesti sa objavili v panve a pánevných kĺboch. To sa nepokúšalo ani čo nepomôže ani antibiotikám, ani mastiam. Povedzte mi prosím, čo to môže byť, a ako to vyliečiť?

odpoveď:
Dobré popoludnie Môžete kontaktovať našu kliniku špecialistu a pomôže vám porozumieť vášmu problému. Najprv musíte byť preskúmaný. Zvyčajne sa v takýchto prípadoch vykoná mikroskopia rozmazania, vylučovanie prostaty, prítomnosť latentných infekcií je eliminovaná pomocou diagnostiky PCR, mikroskopická flóra je predpísaná a prostata je vyšetrená na TRUS. Na základe výsledkov vyšetrenia je predpísaná liečba. Vždy pripravený vám pomôcť.

otázka:
Dobrý deň, mám otázku na hlave, kde sa uzdu začína o niečo vyššia, len od zadnej strany sa objavili pupínky po orálnom sexe v ten istý deň. Čo to mohlo byť?

odpoveď:
Dobré popoludnie Naliehavo musíte byť testovaný na pohlavne prenosné choroby. Na odovzdanie škvŕn, diagnostiky PCR na skryté infekcie a vyšetrenie krvi na vylúčenie syfilisu a herpesu. Na našej klinike ponúkame širokú škálu STD screeningu. Výsledky pacientov dostávajú nasledujúci deň. Existujú štúdie, ktoré sa vykonávajú expresnou metódou za pouhých 20 minút. Radi Vám pomôžeme v tejto situácii.

otázka:
koľko stojí za odstránenie Implanonu

odpoveď:
Dobré popoludnie Náklady na odstránenie Implanonu za cenu 4000 rubľov.

otázka:
Ak mám kvapavku, ako to môžem liečiť?

odpoveď:
Dobré popoludnie Ak ste na základe laboratórnych údajov diagnostikovali gonoreu, mali by ste sa poradiť s venereológa. Je potrebné zistiť, ktorý štádium ochorenia, akútne alebo chronické. Preto je liečba predpísaná zo štádia ochorenia. Môžete sa obrátiť na našu kliniku a naši experti vám pomôžu pri riešení tohto problému. Chceme vás varovať! Za žiadnych okolností nemôžete sama lieči! To môže viesť k vážnym komplikáciám!

otázka:
Dobrý deň, pred dvomi dňami došlo k nechránenému sexuálnemu styku s mužom, s najväčšou pravdepodobnosťou nosičom genitálnych infekcií. Kedy bude možné vykonať testy (možno aj expresné testy) na zistenie sexuálne prenosných chorôb a syfilis, HIV?

odpoveď:
Dobré popoludnie Ak ste mali nechránený sexuálny kontakt s partnerom, u ktorého máte pochybnosti, musíte počas prvých 72 hodín po kontakte podstúpiť protidrogovú prevenciu pre pohlavne prenosné choroby. Vo vašom prípade to stále môžete urobiť. Testy na pohlavne prenosné choroby (za predpokladu, že sa nevyskytli žiadne klinické príznaky) by sa mali vykonať po 2 týždňoch. Testovanie na HIV sa vykonáva po 1 mesiaci s použitím metódy RNA (iba táto technika nám umožňuje určiť prítomnosť vírusu v počiatočných štádiách). Môžete sa obrátiť na našu kliniku a špecialista na recepcii vám poskytne podrobnejšie informácie.

otázka:
Dobrý deň! Prosím, povedzte mi, ako vyriešiť problém, že mám oneskorenie. mesiac je viac (

odpoveď:
Dobré popoludnie Musíte navštíviť gynekológa a preskúšať ho. Môžete si dohodnúť schôdzku s našim špecialistom a na základe konzultácie lekár podrobnejšie vysvetlí, aký druh vyšetrenia potrebujete a aké dôvody môžu spôsobiť takýto stav.

otázka:
Dobrý deň! Pred 2 dňami tam bol nechránený sex s profesionálom. oh! Ejakulácia nebola v ňom, kontakt trval približne 5 minút! Veľmi sa obával, že sa takýto nezmysel stalo! Čo robiť

odpoveď:
Dobré popoludnie Naliehavo potrebujete podstúpiť drogovú prevenciu pre pohlavne prenosné choroby. Počas prvých 72 hodín po pohlavnom styku sa profylaxia považuje za účinnú, vykonáva sa s cieľom zabrániť vzniku infekcie a spôsobiť ochorenie. Môžete si dohodnúť schôdzku s našimi špecialistami a poskytnú vám podrobnejšie informácie.

otázka:
Ahoj, môj pravidelný partner začal odkvapkávať kvapalinu z konca penisu, šiel si vziať testy, povedal, že má kvapavku, nemám žiadne príznaky, skôr než nikto nemá nič, čo robiť?

odpoveď:
ahoj Ak je váš partner diagnostikovaný s kvapavou kvapalinou, musíte sa poradiť s venereológa a vyšetriť, pretože choroba môže nastať s miernymi príznakmi. Môžete sa dohodnúť stretnutie na našej klinike a špecialista poskytne podrobnejšie informácie.

otázka:
1996 bol ochorený syfilisom. Podstúpila liečbu v nemocnici. Po liečbe boli pozorované 2 roky. Výmaz. 20 rokov od analýzy RW OTP výsledok. Pri podávaní žiadosti o občianstvo som absolvoval testy.. A získal som tri výhody. Prečo? A čo robiť?

odpoveď:
Dobré popoludnie Musíte vykonať podrobný krvný test, pretože po predchádzajúcej chorobe niektoré ukazovatele zostávajú celoživotne pozitívne. Iba na základe podrobného krvného testu môžeme hovoriť o ďalších predpovediach. Môžete si dohodnúť stretnutie s našim špecialistom a podrobnejšie vám poradí. Vždy radi pomôžeme pri riešení vašich otázok.

otázka:
ahoj Po kontakte s neznámou ženou začala po 3-4 dňoch penis začať svrbieť, biele škvrny sa začali objavovať v šortkách, aj keď som si nevšimol, ako sa niečo vyčnieva a keď som prešiel malým, bolesť a pocit bolesti, niekedy, keď som mal na konci v krvi. A každú pol hodinu chcem trochu ísť na toaletu. Aký druh ochorenia? Aký je názov?

odpoveď:
Dobré popoludnie Naliehavo potrebujete konzultovať s dermatovenerológom a testovať na pohlavne prenosné choroby. Môžete sa prihlásiť na konzultáciu na našej klinike a na recepcii vám špecialista podrobnejšie vysvetlí, aké testy by ste mali urobiť vo vašom prípade. Vždy radi pomôžeme pri riešení vašich otázok.

otázka:
Aká je liečba vaginálnych papilómov, ak je aktívny vírus?

Okrem Toho Čítal O Plavidlách

Čo je tymolový test

Na správne posúdenie stavu a fungovania systémov vnútorných orgánov lekári odporúčajú biochemický krvný test. Najčastejšie je potrebné uchýliť sa k jeho pomoci, ak máte podozrenie na patológiu obličiek, pečene alebo v dôsledku porušenia metabolizmu soli.

Ako zmierniť záchvat angíny priamo doma

Útok na anginu pectoris sa spravidla rozvíja veľmi rýchlo a je sprevádzaný silnou bolesťou v hrudníku. Problém vzniká v dôsledku toho, že myokard nie je dostatočne zásobovaný krvou, kvôli zúženiu lumenu v koronárnej artérii spôsobenej spazmom alebo roztrhnutím sklerotického plaku.

Typ srdca ntsd

Neurocirkulačná dystóniaDiagnóza NDC bola vymenovaná sovietskymi lekármi a používa sa od 50. rokov 20. storočia. Neurocirkulačná dystonia je komplex patologických symptómov alebo syndrómov spôsobených účinkom hormonálneho (endokrinného) a autonómneho (autonómneho) nervového systému na telo, ktorý má dve "časti":

Oko zaplavené krvou - čo robiť, liečba

Oko sa naplní krvou najčastejšie v prípade, že sa poškodí malá krvná cieva pod spojivkou a dochádza k vyliatu krvi. Najčastejšie tento typ krvácania ovplyvňujú ľudia s pokročilým vekom.

protrombín

Synonymá: protrombín, INR, protrombínový čas, PT, protrombín, INRVšeobecné informácieProtrombínový čas je základným ukazovateľom koagulogramu, ktorý sa používa na hodnotenie vonkajšej kaskády koagulácie krvi.

Absolútna a relatívna monocytóza - príčiny, symptómy, liečba

Kategória: Pencil rascher 04Jednou z najaktívnejších frakcií leukocytov zapojených do imunitnej obrany tela sú skôr veľké krvinky - monocyty.